LX3000e kolorowa drukarka do etykiet

LX3000e kolorowa drukarka do etykiet

Zupełnie nowy system Big Ink™ zapewnia niski koszt wydruku jednej etykiety przy wyjątkowej szybkości i znakomitej jakości druku

Model LX3000e wyposażono w całkowicie nowy system zbiorników z atramentem i głowicę drukującą, aby zapewnić najniższy koszt wydruku. Drukarka oferuje te same funkcje jakościowe co model LX910e. Posiada jednak duże, oddzielne wkłady CMY z atramentem barwnikowym lub pigmentowym oraz głowicę drukującą, która może być wymieniana przez użytkownika. Doskonale sprawdza się w wielu gałęziach przemysłu, w tym w służbie zdrowia, kosmetykach, chemii, żywności i napojach.

Właściwości:

  • Duża prędkość druku – dzięki prędkości druku do 114 mm (4,5 cala) na sekundę kolorowe etykiety są produkowane szybko i wydajnie.
  • Wyjątkowa jakość druku – 4800 dpi w pełnym kolorze, 16,7 mln kolorów.
  • Pojedyncze zbiorniki o dużej pojemności – całkowicie nowa, zaawansowana technologia atramentu zastosowana w drukarce LX3000e jest unikalna w branży. Wyposażona jest w wielokrotnego użytku, wstępnie napełnioną głowicę drukującą, która jest zasilana przez wężyki z trzech oddzielnych, dużych (3 x 60 ml) zbiorników z atramentem CMY.
  • Solidna metalowa obudowa – LX3000e posiada malowaną proszkowo metalową obudowę, która od wielu lat jest dopuszczona do stosowania w obszarach o zaostrzonych przepisach bezpieczeństwa. Nadaje się szczególnie do stosowania w budowie maszyn i urządzeń lub tam, gdzie wymagane jest ekranowanie elektromagnetyczne (EMC).
  • Obcinarka – wbudowana obcinarka etykiet (typu “kółko do pizzy”).
  • Połączenie – połączenie sieciowe przez Ethernet (wkrótce).

Strony produktu:

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: