iXflash Cube, 128GB, typ C

309,00 zł netto (380,07 zł brutto)
IXC-128-C ixflash

iXflash Cube, 128GB, typ C

309,00 zł netto (380,07 zł brutto)
IXC-128-C ixflash
Ilość
Zasady zwrotu
Warunki dostawy
Zadaj pytanie

iXflash Cube to najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dla urządzeń Apple iOS, takich jak iPhone i iPad. Jest dostępny ze złączem USB typu C. Po podłączeniu, iXflash Cube, wraz z DARMOWĄ aplikacją iXflash Cube, automatycznie utworzy kopię zapasową wszystkich zdjęć i filmów z iPhone'a/iPada, jednocześnie ładując iPhone'a/iPada. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twój iPhone lub iPad zostanie naładowany i jednocześnie wykonasz kluczową funkcję tworzenia kopii zapasowej. Całą zawartość przechowywaną na iXflash Cube można przenieść na komputer PC lub Mac, inne urządzenie mobilne lub praktycznie dowolne urządzenie pamięci masowej z aktywnym złączem USB typu C.

Funkcje

1. Kopia zapasowa wszystkich zdjęć i filmów podczas ładowania.

Podczas ładowania iPhone'a lub iPada iXflash Cube automatycznie tworzy kopię zapasową wszystkich zdjęć i filmów przechowywanych na iPhonie lub iPadzie (w tym tych przechowywanych na koncie iCloud po podłączeniu do Wi-Fi). Tworzy kopie zapasowe tylko zdjęć i treści, które nie zostały jeszcze załadowane do iXflash Cube, dzięki czemu aplikacja działa szybciej i wydajniej. Aby zapobiec dalszemu rozładowywaniu baterii iPhone'a lub iPada, iXflash może przejść w tryb uśpienia, który zużywa znacznie mniej energii do zasilania.

2. Złącze USB typu C z możliwością szybkiego ładowania.

Działa tak samo jak pendrive USB typu C, łącząc się z dowolnym urządzeniem, które akceptuje standardowe złącze USB typu C.

3. Przywracanie zawartości z powrotem do iPhone'a lub iPada.

Przywróć wszystkie zdjęcia i filmy z powrotem do oryginalnego lub nowego iPhone'a / iPada, zachowując wszystkie oryginalne formaty (w tym Live Photo i Burst), daty, lokalizacje, nazwy itp. za pomocą dysku iXflash Cube i aplikacji. [Ochrona zdjęć w przypadku utraty urządzenia] Użytkownicy bardzo często tracą iPhone'a lub iPada, a dysk iXflash Cube został zaprojektowany tak, aby ułatwić tworzenie kopii zapasowych zdjęć i filmów oraz przywracanie ich z powrotem na innego iPhone'a lub iPada.

4. Tworzy nowe foldery dla każdego użytkownika.

Użyj tego samego iXflash Cube dla wielu użytkowników, a iXflash Cube rozpozna i automatycznie utworzy osobne foldery dla każdego użytkownika. W ten sposób wszystkie elementy zapisane w kopii zapasowej zachowają swoje pierwotne przyporządkowanie w celu łatwiejszego dostępu i uniknięcia pomyłek podczas wyszukiwania określonych obrazów.

5. Bezpośrednie połączenie z dotychczas używanymi kablami ładującymi.

iXflash Cube współpracuje bezpośrednio z dotychczas używanymi kablami ładującymi i wtyczką adaptera, zapewniając doskonałą kompatybilność i łatwość użytkowania. Wystarczy podłączyć męską stronę USB kabla ładującego do żeńskiej strony USB iXflash Cube, a następnie podłączyć męską stronę USB iXflash Cube do żeńskiej strony USB adaptera ładowania, który należy podłączyć do gniazdka elektrycznego. Po podłączeniu ładowarki do iPhone'a/iPada, niemal natychmiast rozpocznie się tworzenie kopii zapasowych wszystkich zdjęć.

iXflash

Produkt nie ma jeszcze opinii!

Zobacz produkty powiązane

 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: